Oferta pracy

Kierownik Budowy

LeasingTeam Group

  • Frombork

    Frombork, warmińsko-mazurskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę tymczasową
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • praca stacjonarna
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Rekrutujemy dla

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Kierownik Budowy.

Twój zakres obowiązków

  • Prace konserwatorskie na obiektach zabytkowych

  • Praca przy budowach w okolicach Fromborka

  • Nadzór nad pracownikami i podwykonawcami

  • Raportowanie

  • Współpraca z dyrektorami kontraktów i kierownikami budów

Wymagania pracodawcy

  • Umiejętność zarządzania zespołem

  • Dyspozycyjność

  • Wykształcenie wyższe z kierunku budownictwa lądowego(warunek konieczny)

  • Doświadczenie w prowadzeniu prac konserwatorskich na obiektach zabytkowych

Pracodawca oferuje

  • Stabilną pracę w renomowanej firmie

  • Wynagrodzenie zasadnicze + premię

  • Umowę zlecenie na dłuższy okres podczas prowadzenia prac konserwatorskich

Dodatkowe informacje

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Group nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 636.

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Przewiń do profilu firmy