Oferta pracy

Kierownik budowy

Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator
HANZA Grupa inwestycyjna
jesteśmy trójmiejską spółką działającą z powodzeniem w branży deweloperskiej. Od 2001 roku realizujemy projekty na zawsze zmieniające oblicze dzielnic, w których powstają.
W związku z realizacją nowych inwestycji poszukujemy osoby na stanowisko

Opis stanowiska

  • Prowadzenie i nadzór nad wykonawstwem powierzonej budowy zgodny z wiedzą, prawem budowlanym i sztuką budowlaną
  • Tworzenie harmonogramu prac budowlanych
  • Terminowa realizacja prac budowlanych i ich rozliczanie
  • Koordynacja i kontrola robót realizowanych przez podwykonawców
  • Planowanie i koordynacja dostaw materiałów
  • Prowadzenie, kompletowanie i kontrola dokumentacji technicznej budowy

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego technicznego (kierunek: budownictwo)
  • Minimum 5-letniego doświadczenia zawodowego w nadzorowaniu inwestycji kubaturowych
  • Uprawnień do kierowania pracami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Samodzielności oraz umiejętności szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętności organizacji pracy własnej oraz pracy pod presją czasu
  • Prawa jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość szerokiego rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy – laptop, telefon komórkowy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
Kliknięcie w przycisk „APLIKUJ” jest równoznaczne z wyrażeniem przez Ciebie zgody na przetwarzanie przez administratora tj. Hanzę Grupę Inwestycyjną Sp. z o.o. Twoich danych osobowych zawartych w aplikacji w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu rekrutacyjnym.

W przypadku zainteresowania innymi procesami rekrutacyjnymi prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, udostępnionych administratorowi – Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku, przy ul. Miałki Szlak 4/8, w związku z ubieganiem się o zatrudnienie, w celu wykorzystania ich w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez Hanzę Grupę Inwestycyjną Sp. z o.o., przez okres najbliższych 12 miesięcy. Oświadczam, że mam świadomość, że podanie moich danych do celów przyszłych rekrutacji jest dobrowolne, mam prawo wglądu do moich danych oraz ich poprawiania,  zgoda ta może być w każdej chwili wycofania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy