Oferta pracy

Kierownik budowy

TSG POLSKA sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, Polska
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik / Koordynator

TSG POLSKA sp. z o.o.

Gdańsk

Gdańsk

Obowiązki:

  • Planowanie i organizacja powierzonych inwestycji
  • Współpraca z innymi kierownikami budowy w zakresie przygotowania i realizacji inwestycji
  • Prowadzenie niezbędnej dokumentacji budowy
  • Koordynacja zapotrzebowania na sprzęt i materiał
  • Opracowywanie harmonogramów realizacji robót i zarządzanie ryzykiem
  • Kontrolowanie realizacji zadań wyznaczonych firmom podwykonawczym lub brygadom własnym
  • Nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP na placu budowy
  • Wybór podwykonawców
  • Negocjowanie umów z podwykonawcami
  • Udział w procesie ofertowania
  • Bieżąca analiza i rozliczenie kosztów budowy
  • Koordynacja budżetu projektu, sprawozdania finansowe
  • Utrzymywanie relacji z Inwestorem

Wymagania

  • Uprawnienia budowlane
  • Znajomość prawa budowlanego
  • Znajomość programów pakietu MS Office, Norma Pro
  • Przynajmniej dobra znajomość języka angielskiego
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Umiejętność zarządzania zespołem
  • Dyspozycyjność, gotowość do częstych wyjazdów służbowych
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Indywidualnie dobrane możliwości rozwoju
  • Auto służbowe
  • Szeroki pakiet świadczeń dodatkowych
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym
  • Atrakcyjne warunki wynagrodzenia oraz możliwość awansu

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy