Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

Reapolis Spółka z o.o. Spółka K.O firmie

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy i nadzór nad realizacją prac zgodnie z założeniami projektu, wiedzą i sztuką budowlaną, przepisami prawa budowlanego oraz zasadami BHP.

  • Planowanie i organizacja robót, opracowywanie harmonogramów prac.

  • Nadzorowanie kompletności oraz prowadzenie dokumentacji budowy (finansowej, podwykonawczej i odbiorczej).

  • Kontrolowanie jakości i terminowości robót realizowanych przez jednostki własne oraz podwykonawców.

  • Analiza dokumentacji technicznej.

  • Monitoring kosztów budowy.

  • Raportowanie postępów w realizacji projektu.

  • Współpraca z uczestnikami projektu.

Nasze wymagania

  • Doświadczenia na stanowisku Kierownika Budowy od 3 do 5 lat.

  • Udziału w realizacji min. 2-3 obiektów wielorodzinnych o PUM 1 tys. m2.

  • Posiadanie uprawnień w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie podstawowe, oraz wynagrodzenie dodatkowe uzależnione od efektów wykonywanych zadań.

  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

  • Pracę w przyjaznym, otwartym i zgranym zespole.

  • Udział w ciekawych projektach deweloperskich.

  • Różnorodne wyzwania zawodowe, oraz możliwość sprawdzenia się w działaniu.