Oferta pracy

Kierownik Budowy

EKODEWELOPER sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Gdańsk, pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Kierownik

EkoDeweloper, czyli…

Eko, czyli ekologiczny, Eko, czyli ekonomiczny, EkoDeweloper, czyli firma powstała z pasji, odwagi i doświadczenia. Naszą siłę stanowi wzajemne wsparcie oraz praca zespołowa.

Odważne pomysły i świeże spojrzenie dopełniamy wieloletnim doświadczeniami i wnikliwą obserwacją.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja i nadzór nad realizacją prac budowlanych na inwestycji "Rajska Turzycowa" zgodnie z harmonogramem,
  • Odbiory jakościowe i ilościowe prac budowlanych,
  • Kompletowanie dokumentacji powykonawczej,
  • Prowadzenie procesu wprowadzania zmian aranżacyjnych przez klientów,

Oczekiwania:

  • Minimum 2 letnie doświadczenie w pracy na budowie z ramienia firmy deweloperskiej lub generalnego wykonawcy na stanowisku Kierownika Budowy,
  • Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi,
  • Znajomość przepisów budowlanych w praktyce oraz wiedza techniczna budowlana,
  • Komunikatywność i asertywność,
  • Samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • Znajomości programów AutoCAD i pakietu Microsoft Office,

Oferujemy:

  • Pracę na terenie Gdańska - bez delegacji,
  • Pracę w kameralnej i przyjaznej atmosferze,
  • Interesującą pracę w firmie deweloperskiej przy całym procesie realizacji inwestycji deweloperskich,
  • Możliwość zdobycia doświadczenia oraz rozwój w strukturze naszej organizacji,
  • Zatrudnienie na podstawie działalności gospodarczej (B2B) w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji, wiedzy i doświadczenia zawodowego,
  • Atrakcyjny system premiowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy