Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy

EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.O firmie

  • Gdańsk, Reda

  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Kierowanie pracami związanymi z realizacją projektów deweloperskich oraz obiektów handlowo-usługowych

  • Pełnienie funkcji Kierownika Budowy zgodnie z prawem budowlanym

  • Przygotowanie inwestycji oraz organizacja budowy

  • Wycena poszczególnych etapów prac oraz raportowanie postępów w realizacji

  • Kierowanie siłami własnymi oraz koordynacja prac Podwykonawców

  • Prowadzenie dokumentacji budowy

  • Współpraca z zespołem Projektowym, Najemcami i Klientami

Nasze wymagania

  • Doświadczenie zawodowe w kierowaniu robotami na stanowisku Kierownika Budowy/ Kierownika Projektu w tym pełnienie funkcji technicznej przy pracach budowlanych polegających na budowie obiektów deweloperskich lub obiektów usługowo-handlowych

  • Praktyczna wiedza w obszarze technicznych warunków realizacji robót w zakresie niezbędnym do organizacji oraz nadzoru nad procesem realizacji inwestycji

  • Samodzielność i umiejętność pracy w oparciu o budżet i harmonogram

  • Znajomość AutoCad, Norma Pro, pakiet Office

  • Wysoko rozwinięte umiejętności precyzyjnego formułowania zadań oraz ich egzekwowania

  • Umiejętność organizacji pracy podwykonawców i sił własnych

To oferujemy

  • Stabilne warunki zatrudnienia

  • Umowę o pracę lub działalność gospodarcza

  • Niezbędne narzędzia do pracy

  • Uczestnictwo w ciekawych projektach i inwestycjach

  • Samodzielne i odpowiedzialne stanowisko

  • Pracę w stabilnie rozwijającej się firmie

  • Pakiet świadczeń

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

EDS RETAIL PARK INVESTMENT Sp. z o.o.

EDS Retail Park oferuje swoim klientom kompleksową realizację przedsięwzięć inwestycyjnych w systemie GENERALNEGO WYKONAWSTWA.

Od wielu lat kompleksowo realizujemy obiekty handlowe, użytkowe, biura. Jesteśmy generalnym wykonawcą, a także inwestorem inwestycji. Specjalizujemy się w budowie Retail Parków.

Każda z naszych realizacji wykonana jest z dbałością o najmniejszy detal.

Przewiń do profilu firmy