Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik budowy

SEBASTIAN SZYMAŃSKI "SELEKTOR"O firmie

7 000‐10 000 zł brutto / mies.

SEBASTIAN SZYMAŃSKI "SELEKTOR"

Krzywoustego 10

Gorzów Wielkopolski

Firma ogólnobudowlana z siedzibą w Gorzowie Wlkp., działająca na rynku lokalnym poszukuję osób na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • koordynacja prac realizowanych na budowie
  • nadzór nad pracownikami i podwykonawcami
  • sporządzanie zamówień i organizacja zaopatrzenia w materiały
  • nadzór nad dokumentacją niezbędną do prowadzenia procesu budowlanego
  • sporządzanie wycen / kosztorysów ofertowych

Wymagania:

  • wyższe wykształcenie techniczne oraz uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • dyspozycyjność
  • prawo jazdy kat. B
  • znajomość programów MS Office, Autocad, Norma Pro
  • znajomość ogólnych zagadnień prawa budowlanego oraz zamówień publicznych
  • umiejętność dobrego zarządzania czasem pracy

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • odpowiednie do kwalifikacji wynagrodzenie
  • możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
  • kursy i szkolenia
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne