Oferta pracy

Kierownik Budowy

HR PARTNER Monika PszukO firmie

6 000‐8 000 zł brutto / mies.
  • Gorzów Wielkopolski, lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • Pełny etat
  • Kierownik

HR Partner to Agencja Rekrutacyjna (17264) która kieruje kandydatów do bezpośredniego zatrudnienia w sprawdzonych firmach. Idealnie odpowiadamy na potrzeby obecnego rynku pracy. Dzięki skuteczności staliśmy się Partnerem biznesowym wielu firm z całej Polski. Każdy kandydat uzyskuje zatrudnienie bezpośrednie już od pierwszego dnia pracy.

W związku z rozwojem firmy naszego klienta, poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Obowiązki:

  • Prowadzenie robót budowlanych zgodnie z otrzymaną dokumentacją
  • Rozliczanie kosztów budowy
  • Zarządzanie pracownikami
  • Wykonywanie niezbędnej dokumentacji
  • Sprawdzanie jakości wykonanych robót (odbiory częściowe robót)
  • Zamawianie materiałów
  • Wykonywanie kosztorysów robót zamiennych lub dodatkowych
  • Rozliczanie robót z Inwestorem
  • Szukanie firm podwykonawczych oraz ich rozliczanie
  • Pilnowanie poziomu zaawansowania robót w stosunku do harmonogramu

Wymagania:

  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej
  • Znajomość programów: AutoCad, Norma Expert lub Norma Pro, Telkombud (możliwość przeszkolenia), Pakiet Office
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o wybrany rodzaj umowy
  • Rozpoczęcie pracy w październiku
  • Pracę w godzinach 6-16
  • Wynagrodzenie początkowe 6000-8000 brutto / miesięcznie
  • Premia w zależności od efektu finansowego danej budowy
  • Narzędzia do pracy: laptop, nr tel, samochód w razie potrzeby

Jeśli jesteś zainteresowany APLIKUJ!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy