Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy

INELBUD SP. Z O.O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Inowrocław

    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy podległych mu pracowników, sprzętu i podwykonawców,

  • odpowiedzialność za porządek na placu budowy,

  • realizacja założeń kosztowych i terminowych budowy,

  • wykonanie obmiaru,

  • dbanie o przestrzeganie zasad BHP,

  • przygotowanie zamówień,

  • raportowanie realizacji robót.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracach na budowie na stanowisku Kierownik Budowy,

  • doświadczenia w pracach wykończeniowych,

  • bardzo dobra znajomość przepisów BHP,

  • biegła obsługa komputera,

  • dobra znajomość programów AUTOCAD, WORD i EXCEL,

  • prawo jazdy kat. B,

  • sumienność, kreatywność, samodzielność, zaangażowanie,

  • zdolność planowania i organizowania pracy,

  • ambicja i zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • komunikatywność i otwartość w relacjach z innymi,

  • odpowiedzialność, samodzielność, sumienność,

  • uprawnienia bez ograniczeń w branży konstrukcyjno-budowlanej.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • służbowy telefon,

  • służbowy komputer,

  • służbowy samochód,

  • ubezpieczenie grupowe z możliwością rozszerzenia o innych członków rodziny,

  • kartę MultiSportu,

  • atrakcyjne wynagrodzenie.

  • Prosimy w temacie maila wpisać nazwę stanowiska „Kierownik Budowy”.

  • Za nadesłane aplikacje dziękujemy i jednocześnie informujemy, że INELBUD sp. z o.o. sp. k zastrzega sobie prawo odpowiedzi tylko na wybrane oferty.