Ta oferta pracy jest nieaktualna od 23 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy - Instalacje Sanitarne - Sieci Zewnętrzne

  • Piła, wielkopolskie
  • Kierownik
  • 23.05.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    LEO SŁAWOMIR BUŁAJ

    Firma „LEO” Sławomir Bułaj, to firma wykonująca w większości usługi budowlane specjalizująca się w budowie instalacji sanitarnych, sieci sanitarnych oraz ciepłowniczych. W związku z dynamicznym rozwojem firma poszukuje osób do pracy na stanowisko:

    Miejsce pracy: Piła

    Opis stanowiska:

    • planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac sanitarnych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP oraz zgodnie z umową zawartą z Inwestorem;
    • nadzór nad realizacją prac sanitarnych, w tym nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców i pracowników w zakresie wykonywanych prac sanitarnych
    • współpraca z podwykonawcami, inwestorami i projektantami;
    • koordynacja zamówień materiałów budowlanych;
    • koordynacja procesów wewnętrznych Przedsiębiorstwa związanych z powierzoną budową;
    • przestrzeganie założonych budżetów i harmonogramów dla każdej z realizacji;
    • kosztorysowanie (weryfikacja cen jednostkowych, analiza konkurencyjności oferty, negocjacje branżowe);
    • nadzór nad pracownikami, rozliczanie czasu pracy;
    • ścisła współpraca z innymi działami;
    • reprezentowanie Przedsiębiorstwa przed Klientem i innymi Podmiotami zewnętrznymi w tym Administracją Państwową.

    Wymagania:

    • uprawnienia budowlane w specjalności instalacyjnej bez ograniczeń w zakresie sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych i wodociągowych - będą dodatkowym atutem
    • doświadczenie na budowie w pełnieniu funkcji Kierownik Robót Sanitarnych lub Kierownika Budowy w zakresie prac sanitarnych- minimum 5 lat;
    • bogata wiedza branżowa;
    • znajomość rynku budowlanego i inwestycyjnego;
    • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, MS Project)
    • bardzo dobra znajomość prawa budowlanego, znajomość prawa zamówień publicznych będzie mile widziana;
    • bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność w działaniu;
    • umiejętność przedmiarowania i wycen;
    • doświadczenie w branży ciepłowniczej będzie dodatkowym atutem
    • umiejętność pracy w zespole, pod presja czasu, komunikatywność i elastyczności;
    • prawo jazdy kategorii B.

    Oferujemy:

    • umowę o pracę;
    • atrakcyjne, motywujące warunki zatrudnienia;
    • pracę w zgranym zespole, zmotywowanym na osiąganie celów;
    • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer i inne);
    • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.