Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy Instalacji Sanitarnych

PI UNIMAX SP z o.o.O firmie

  • Andrychów

    Andrychów, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • planowanie , kierowanie i nadzorowanie robót na budowie,

  • współpraca z inwestorem , podwykonawcami i dostawcami , koordynacja pracy podwykonawców,

  • tworzenie dokumentacji kontraktowej,

  • zarządzanie kontraktem pod kątem finansowym, rzeczowym i terminowym,

  • udział w procesie rozliczania robót dodatkowych.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne kierunek Inżynieria Środowiska -preferowany kierunek to: Ogrzewnictwo i Wentylacja lub Sieci i Instalacje Sanitarne

  • min.2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku kierowniczym,

  • uprawnienia wykonawcze bez ograniczeń w specjalności sieci, instalacji i urządzeń cieplnych, wentylacyjnych, gazowych, wodociągowych i kanalizacyjnych,

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP związanych z realizacją robót budowlanych,

  • doświadczenie w wycenie i kosztorysowaniu robót,

  • umiejętność weryfikacji kosztorysów,

  • znajomość oprogramowania: MS Office, MS Project, AutoCAD, Norma,

  • dobra znajomość rynku podwykonawców i dostawców w branży instalacyjnej,

  • prawo jazdy kat. B.

Mile widziane

  • Inżynierowie Budowy w celu rozwoju zawodowego i zdobycia uprawnień budowlanych,

  • znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • umowę o pracę,

  • niezbędne narzędzia pracy,

  • pracę w firmie z długoletnią tradycją.