Ta oferta pracy jest nieaktualna od 17 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy - Inżynier Budownictwa

  • Gdańsk, Gdynia, Sopot, pomorskie
  • Kierownik
  • 03.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Dekpol S.A. jest prężnie rozwijającą się firmą z 25 letnim doświadczeniem na rynku. Swoje sukcesy zawdzięcza sprawnie działającemu zespołowi osób pracujących w firmie.

    W związku z dalszym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Trójmiasto

    Wymagania:

    • uprawnienia budowlane bez ograniczeń lub w trakcie stażu
    • wykształcenie wyższe kierunkowe
    • doświadczenie w branży budowlanej
    • doświadczenie w zarządzaniu zespołem
    • komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów, dyspozycyjność, asertywność, dążenie do wyznaczonego celu
    • odpowiedzialność, zaangażowanie oraz silna motywacja do pracy
    • prawo jazdy kat. B
    • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • posiadanie własnego portfolia z podwykonawcami będzie dodatkowym atutem

    Zakres zadań wykonywanych na stanowisku:

    • nadzór i koordynowanie robót budowlanych
    • zamawianie potrzebnych materiałów zgodnie z harmonogramem
    • bezpośredni kontakt z Nadzorem Klienta
    • kontrola oraz prowadzenie rozliczeń podwykonawców

    Oferujemy:

    • pracę pełną wyzwań w prężnie rozwijającej się firmie
    • możliwość rozwoju zawodowego
    • atrakcyjne wynagrodzenie
    • ubezpieczenie grupowe
    • dodatkowe narzędzia pracy
    • szansę na realizowanie własnych pomysłów
    • opieka medyczna

    NIE ZWLEKAJ I DOŁĄCZ DO NASZEGO ZESPOŁU

    Aplikacje prosimy wysyłać drogą elektroniczna lub za pomocą poniższego przycisku aplikowania.

    Dekpol S.A.
    ul. Gajowa 31
    83-251 Pinczyn

    tel. 058/ 560 10 75

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)).