Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy - Inżynier Budowy

Corfus Sp. z o.o.O firmie

  • dolnośląskie
    dolnośląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy
  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami
  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń
  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót
  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac
  • Analiza dokumentacji projektowej
  • Pozyskiwanie ofert na materiały i usługi
  • Udział w procesie poszukiwania Podwykonawców oraz porównywanie ofert
  • Sporządzanie zamówień
  • Przygotowywanie obmiarów na podstawie dokumentacji projektowej
  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej
  • Wspieranie techniczne zespołów realizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne budowlane
  • Uprawnienia budowlane lub w trakcie ich wykonywania
  • Doświadczenie zawodowe
  • Samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu
  • Praca w terenie na obszarze całego kraju

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku
  • Umowę o pracę lub współpracę w oparciu o własną działalność
  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego
  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych

CORFUS Sp. z o.o. jest młodą firmą dynamicznie rozwijającą się, prowadzi działalność w zakresie budownictwa komercyjnego i przemysłowego na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju.

Kierownik Budowy - Inżynier Budowy, dolnośląskie