Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Inżynier budowy

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANE SIGMA ROMAN WIERCIŃSKI, TOMASZ WIERCIŃSKI SPÓŁKA CYWILNA

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 6 miesięcy temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca koordynacja prac w zakresie robót żelbetowych i ogólnobudowlanych,

  • Odpowiedzialność za organizację robót w powierzonym zakresie,

  • Organizacja pracy zespołu,

  • Nadzór nad realizacją prac budowlanych – budownictwo mieszkaniowe i przemysłowe,

  • Organizacja/ koordynacja robót oraz odbiory robót realizowanych przez podwykonawców,

  • Gromadzenie i nadzór nad wszelkimi dokumentami związanymi z projektami, projektami zamiennymi klientów, dokumentacją budowlaną, wykonawczą i powykonawczą,

  • Całokształt spraw związanych z ewidencjonowaniem i weryfikacją dokumentacji projektowej, korespondencji technicznej z klientem, uzgodnienia z nadzorem autorskim i wykonawcą.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w zakresie kierowania robotami żelbetowymi lub ogólnobudowlanymi,

  • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń, w specjalności ogólnobudowlanej

  • Umiejętność planowania prac i nadzoru nad harmonogramem powierzonego zakresu robót oraz rozliczanie

  • Doświadczenie w zakresie zarządzania podwykonawcami,

  • Wykształcenie techniczne w zakresie budownictwa,

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,

  • Znajomość zasad kosztorysowania i rozliczania budżetu,

  • Znajomość programu Auto CAD,

  • Zdecydowanie i konsekwencja w działaniu.

  • Cierpliwość i dobre nastawienie do pracy

To oferujemy

  • Ambitną pracę w ciekawej branży,

  • Pracę umożliwiającą zdobycie nowych doświadczeń i kwalifikacji,

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę w rozwijającej się firmie z ponad 20-sto letnim doświadczeniem,

  • Przejrzysty i motywujący system wynagrodzeń i premiowania,

  • Możliwość rozwoju i szkoleń stanowiskowych,

  • Bardzo dobre warunki oraz narzędzia pracy,

  • Benefity

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • paczki świąteczne

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • możliwość uzyskania uprawnień

Dysponujemy doskonale wykształconą kadrą inżynierską, realizujemy projekty w grupie ponad 400 osób, od lat współdziałamy z wieloma firmami podwykonawczymi. Tworzymy dużą grupę, która nie boi się realizować coraz to większych inwestycji. Do dnia dzisiejszego wybudowaliśmy ponad 200 tysięcy metrów kwadratowych powierzchni użytkowej budynków.

Tworzymy obiekty użyteczności publicznej takie jak baseny, pełnowymiarowe hale sportowe, budynki wielorodzinne, hale przemysłowe, biura i hotele. Zbudowaliśmy bardzo pozytywne kontakty z lokalnymi deweloperami, z którymi wspólnie planujemy inwestycje na nadchodzący okres.

Przewiń do profilu firmy