Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy - Inżynier Budowy

KWK CONSTRUCTION sp. z o.o.

  • kujawsko-pomorskie

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

KWK CONSTRUCTION Sp. z o. o. powstało w 1989 roku. Istniejemy jako deweloper od 2001 roku. Budujemy w województwie kujawsko-pomorskim szczególnie w Bydgoszczy skąd pochodzimy i gdzie szczególnie ceni się jakość. Jakość to podstawa naszego działania. Budujemy dziś ale dla przyszłości. Od zawsze wdrążamy innowacyjne rozwiązania, korzystamy z najlepszej jakości materiałów i dostawców. Dbamy o unikatowy design części wspólnych uwzględniając najnowsze trendy.

Opis stanowiska:

  • prowadzenie powierzonych robót zgodnie ze  sztuką budowlaną, przepisami prawa, Polską normą oraz zasadami BHP;
  • Kontrola kosztów;
  • Kontrola oraz dokumentowanie jakości;
  • Bieżące raportowanie postępów prac;
  • Nadzór nad dokumentacją budowlaną;
  • Nadzór nad prowadzonymi robotami budowlanymi w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy;
  • Zarządzanie zespołem podległych pracowników i podwykonawców wykonujących roboty budowlane;
  • Planowanie oraz nadzór nad procesem zamawiania środków produkcji niezbędnych do realizacji projektu;

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe, kierunkowe;
  • minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku;
  • bardzo dobra organizacja pracy;
  • prawo jazdy kategorii B;
  • umiejętność zarządzania zespołem;
  • dyspozycyjności, mobilność wraz z gotowością do podjęcia pracy w delegacji;
  • wysoki poziom samodzielności, zdolności organizacyjne oraz inicjatywa w podejmowaniu działań;

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej sytuacji finansowej;
  • Pracę umożliwiającą rozwój zawodowy;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Umowę o pracę;
  • Dobrą atmosferę w pracy.

Ogłoszenie archiwalne