Oferta pracy

Kierownik budowy - Inżynier budowy

SKB S.A.O firmie

  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych

  • nadzór nad terminowością oraz jakością wykonywanych robót budowlanych zgodnie z wymaganiami przepisów prawa budowalnego i sztuki budowlanej

  • opracowanie budżetu i harmonogramu realizacji projektów

  • koordynacja prac budowlanych w zakresie realizowanych projektów, w tym procesu zamówień robót oraz materiałów budowlanych

  • organizacja oraz nadzór pracy podległych podwykonawców i pracowników

  • raportowanie wykonania budżetu oraz terminowości prowadzonych robót

  • współpraca z Zarządem Spółki, Inwestorem, oraz organami administracji publicznej przy realizacji Inwestycji

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie na kierunku budownictwo

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń

  • doświadczenie na stanowisku kierownika budowy w realizacji minimum 2 robót budowlanych w budynku użyteczności publicznej o kubaturze co najmniej 1 000 m 3 (każda z robót)

  • doświadczenie w realizacji robót budowlanych nad realizacją robót budowlanych w budynkach wpisanych do rejestru zabytków lub ewidencji zabytków zgodnie z ustawą o ochronie zabytków oraz realizacji inwestycji publicznych będzie dodatkowo premiowane

  • praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót

  • prawo jazdy kategorii B

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD

  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy

  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych

  • zaangażowanie, dynamizm w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy (umowa B2B)

  • możliwość rozwoju zawodowego

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole przy realizacji ciekawych projektów budowlanych

  • niezbędne narzędzia pracy

  • samochód służbowy

SKB S.A.

Jesteśmy firmą, która czerpie doświadczenie z prawie 30-letniej historii działania na rynku usług budowlanych. Będąc doświadczonym partnerem dla biznesu specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym, handlowym, mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej. Jako Generalny Wykonawca prowadzimy kompleksowy proces inwestycyjny, również w formule zaprojektuj/wybuduj, stosując indywidualne podejście dla każdego z zadań.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pozostałych spółek grupy SKB oraz naszych zaufanych partnerów realizujemy inwestycje w sposób profesjonalny i terminowy. Więcej o nas: https://skb.net.pl/

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, warmińsko - mazurskie, podlaskie, łódzkie, świętokrzyskie

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy