Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy - Inżynier budowy

SKB S.A.O firmie

  • łódzkie
    łódzkie
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja zadań inwestycyjnych
  • nadzór nad terminowością oraz jakością wykonywanych robót budowlanych zgodnie z wymaganiami przepisów prawa budowalnego i sztuki budowlanej
  • opracowanie budżetu i harmonogramu realizacji projektów
  • koordynacja prac budowlanych w zakresie realizowanych projektów, w tym procesu zamówień robót oraz materiałów budowlanych
  • organizacja oraz nadzór pracy podległych podwykonawców i pracowników
  • raportowanie wykonania budżetu oraz terminowości prowadzonych robót
  • współpraca z Zarządem Spółki, Inwestorem, oraz organami administracji publicznej przy realizacji Inwestycji

Nasze wymagania

  • wyższe wykształcenie na kierunku budownictwo
  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • doświadczenie na stanowisku kierownika budowy w realizacji minimum 2 robót budowlanych w budynku użyteczności publicznej o kubaturze co najmniej 1 000 m 3 (każda z robót)
  • doświadczenie w realizacji robót budowlanych nad realizacją robót budowlanych w budynkach wpisanych do rejestru zabytków lub ewidencji zabytków zgodnie z ustawą o ochronie zabytków oraz realizacji inwestycji publicznych będzie dodatkowo premiowane
  • praktyczna znajomość prawa budowlanego oraz przepisów technicznych dotyczących wykonania i odbioru robót
  • prawo jazdy kategorii B
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office oraz AutoCAD
  • umiejętność efektywnej organizacji czasu pracy
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych
  • zaangażowanie, dynamizm w działaniu

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie
  • atrakcyjne wynagrodzenie plus system premiowy (umowa B2B)
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole przy realizacji ciekawych projektów budowlanych
  • niezbędne narzędzia pracy
  • samochód służbowy

Jesteśmy firmą, która czerpie doświadczenie z prawie 30-letniej historii działania na rynku usług budowlanych. Będąc doświadczonym partnerem dla biznesu specjalizujemy się w budownictwie przemysłowym, handlowym, mieszkaniowym oraz obiektach użyteczności publicznej. Jako Generalny Wykonawca prowadzimy kompleksowy proces inwestycyjny, również w formule zaprojektuj/wybuduj, stosując indywidualne podejście dla każdego z zadań.

Wykorzystując wiedzę i doświadczenie pozostałych spółek grupy SKB oraz naszych zaufanych partnerów realizujemy inwestycje w sposób profesjonalny i terminowy. Więcej o nas: https://skb.net.pl/

Miejsce pracy:

Miejsce pracy: woj. mazowieckie, warmińsko - mazurskie, podlaskie, łódzkie, świętokrzyskie

Kierownik budowy - Inżynier budowy, łódzkie