Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Inżynier budowy

INWENT sp. z o.o. SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma INWENT Sp. z o.o. Sp. Komandytowa poszukuje osoby na stanowisko:

Branża: wentylacja i klimatyzacja

Zakres obowiązków:

  • udział w organizowaniu i nadzorowaniu prac zgodnie z wymaganiami dokumentacji projektowej, kosztorysami, harmonogramem oraz specyfikacją techniczną
  • wspieranie kierownika budowy w jego pracy
  • prowadzenie dokumentacji budowy oraz sporządzanie dokumentacji powykonawczej
  • przygotowanie kart zatwierdzeń materiałowych, przygotowanie oraz rozsyłanie zapytań ofertowych do dostawców materiałów, a także ich zamawianie, kontrola dostaw materiałów
  • bieżące rozwiązywanie zagadnień technicznych na budowie
  • powadzenie uzgodnień z Inwestorem, Generalnym Wykonawcą, podwykonawcami i dostawcami
  • nadzór nad osobami skierowanymi do wykonania zadania
  • uczestnictwo w naradach i odbiorach
  • obmiary robót, przygotowywanie protokołów przerobowych
  • wykonywanie prac biurowych, wykonywanie kosztorysów oraz ofert

Oczekujemy:

  • wykształcenia wyższego kierunkowego (specjalność wentylacja i klimatyzacja)
  • prawo jazdy kategorii B
  • praktycznej znajomości programów Auto CAD, Norma PRO i MS Office
  • zaangażowania, pracowitości, dyspozycyjności i punktualności
  • dokładności, sumienności i odpowiedzialności w działaniu
  • atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

Oferujemy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia - zależne od posiadanych umiejętności, po okresie próbnym dodatki motywacyjne
  • pracę w pełnym wymiarze godzin w oparciu o umowę o pracę
  • stałą, ciekawą pracę w stabilnej i rozwijającej się firmie
  • możliwość pracy przy zróżnicowanych, interesujących inwestycjach
  • narzędzia i sprzęt niezbędny do codziennej pracy - samochód, telefon, laptop
  • ubezpieczenie grupowe
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego, pomoc przy zdobyciu uprawnień budowlanych, projektowych i wykonawczych bez ograniczeń

Osoby zainteresowane prosimy o wysyłanie CV (wraz z klauzulą o ochronie danych osobowych) za pośrednictwem pracuj.pl.

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w życiorysie dla celów prowadzonej przez firmę INWENT Sp. z o.o. Sp. Komandytowa z siedzibą w Abramowicach Prywatnych, 20-388 Lublin, Abramowice Prywatne 172 rekrutacji na stanowisko Inżynier budowy / asystent kierownika budowy. Zostałem/am poinformowany/a, że wyrażenie zgody jest dobrowolne oraz, że mam prawo do wycofania zgody w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na jej podstawie przed jej wycofaniem."

Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się telefonicznie.

Ogłoszenie archiwalne