Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy / Inżynier Budowy

Michael Page

  • Olsztyn, warmińsko-mazurskie

  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Kierownik / Koordynator
Kierownik Budowy / Inżynier BudowyNumer ref.: JN -102021-4508432

Informacje o kliencie

Generalny wykonawca projektów instalacyjnych

Opis stanowiska

  • kierowanie budową, nadzorowanie jakości i terminowości realizowanych robót pod kątem zgodności ze specyfikacją techniczną i dokumentacją projektową;
  • organizowanie oraz koordynowanie budowy zgodnie z zatwierdzonym harmonogramem robót;
  • kontrolowanie podwykonawców zgodnie z postanowieniami kontraktu, dokumentacją projektową, harmonogramem i przepisami BHP;
  • prowadzenie dokumentacji budowy, nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;
  • koordynowanie prac podwykonawców wszystkich branż i specjalności;
  • ścisła współpraca z Kierownikiem Kontraktu.

Profil kandydata

  • wykształcenie wyższe kierunkowe - budownictwo;
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń;
  • minimum 3-4 letnie doświadczenie zawodowe w pełnieniu samodzielnej funkcji Kierownika Budowy na inwestycji kubaturowej;
  • dobra umiejętność planowania, organizowania oraz kontroli pracy zespołu.

Oferujemy

  • samochód, telefon i laptop, a w razie potrzeby mieszkanie służbowe;
  • bogaty pakiet socjalny(m.in. karnet fitsport, prywatna opieka medyczna);
  • umowę o pracę lub B2B.

Ogłoszenie archiwalne