Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy - Inżynier Budowy

  • opolskie
  • Kierownik
  • 17.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Hydro-Marko to firma z ponad 25-letnim doświadczeniem zajmująca się kompleksową realizacją inwestycji w zakresie budownictwa obiektów gospodarki wodno-ściekowej (oczyszczalnie ścieków, stacje uzdatniania wody, przepompownie ścieków, obiekty melioracyjne). Obecnie poszukujemy osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

    KIEROWNIK BUDOWY/ INŻYNIER BUDOWY
    Miejsce pracy: teren całego kraju

    OPIS STANOWISKA:

    • planowanie i organizacja prac na budowie,
    • nadzór w zakresie jakości i terminowości realizacji prac,
    • kontrola kosztów budowy,
    • prowadzenie dokumentacji budowy,
    • współpraca z podwykonawcami,
    • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP i PPOŻ

    WYMAGANIA:

    • wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: Budownictwo, Inżynieria Środowiska,
    • mile widziane uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej lub sanitarnej,
    • praktyczna znajomość dokumentacji technicznej,
    • samodzielność w działaniu,
    • dyspozycyjność,
    • komunikatywność,
    • prawo jazdy kat. B,

    OFERUJEMY:

    • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość rozwoju zawodowego,
    • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • atrakcyjne wynagrodzenie,
    • narzędzia pracy: samochód służbowy, laptop, telefon

    Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Zainteresowane osoby zapraszamy do przeslania swojego CV na adres:

    Hydro-Marko
    ul. Wojska Polskiego 139
    63-200 Jarocin