Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Inżynier budowy

HYDRO-MARKO SP. Z O.O. SP.K.

  • podlaskie

    podlaskie
  • ogłoszenie wygasło 17 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • planowanie i organizacja prac na budowie zgodnie z przepisami prawa budowlanego oraz przyjętą specyfikacją techniczną,

  • kierowanie brygadami pracowniczymi oraz koordynacja prac podwykonawców,

  • nadzór w zakresie jakości i terminowości realizowanych prac,

  • kontrola kosztów budowy,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • utrzymywanie relacji z Inwestorem,

  • nadzór nad przestrzeganiem przepisów BHP.

Nasze wymagania

  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w zakresie instalacji sanitarnych, konstrukcyjno-budowlanej lub elektrycznej (mile widziane),

  • samodzielność w działaniu,

  • umiejętność organizacji pracy,

  • komunikatywność,

  • dyspozycyjność,

  • prawo jazdy kat. B,

  • gotowość do podjęcia pracy w delegacji,

  • możliwość zatrudnienia dla studenta.

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie,

  • w trakcie delegacji zapewniamy zakwaterowanie i dietę za każdy dzień pobytu,

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

  • narzędzia pracy: samochód, laptop, telefon,

  • pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • możliwość rozwoju i udziału w ciekawych projektach.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

Firma Hydro-Marko zajmująca się realizacją inwestycji w zakresie budownictwa obiektów gospodarki wodno-ściekowej poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku: Kierownik budowy - Inżynier budowy.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy:

• KUNOWICE (województwo lubuskie, gmina Słubice)

• MACZKÓW (województwo lubuskie, gmina Cybinka)

• RAWICZ (województwo wielkopolskie, gmina Rawicz)

• LEGNICA (województwo dolnośląskie, gmina Legnica)

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem stanowiska oraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia poprzez przycisku Aplikuj.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.