Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Corfus Sp. z o.o.

Kierownik Budowy - Inżynier Budowy

Corfus Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • Ważna jeszcze 4 dni
    do: 19 maj 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy

  • Bezpośredni nadzór nad podwykonawcami

  • Koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów etapów robót i rozliczeń

  • Odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych robót

  • Bieżące raportowanie o przebiegu prac

  • Analiza dokumentacji projektowej

  • Pozyskiwanie ofert na materiały i usługi

  • Udział w procesie poszukiwania Podwykonawców oraz porównywanie ofert

  • Sporządzanie zamówień

  • Przygotowywanie obmiarów na podstawie dokumentacji projektowej

  • Przygotowanie dokumentacji podwykonawczej

  • Wspieranie techniczne zespołów realizacyjnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne budowlane

  • Uprawnienia budowlane lub w trakcie ich wykonywania

  • Doświadczenie zawodowe

  • Samodzielność, decyzyjność i efektywność w działaniu

  • Praca w terenie na obszarze całego kraju

To oferujemy

  • Ciekawą pracę w przyjaznym środowisku

  • Umowę o pracę lub współpracę w oparciu o własną działalność

  • Duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego

  • Możliwość uczestniczenia w ciekawych projektach inwestycyjnych

CORFUS Sp. z o.o. jest młodą firmą dynamicznie rozwijającą się, prowadzi działalność w zakresie budownictwa komercyjnego i przemysłowego na terenie całej Polski. Współpracujemy z największymi sieciami handlowymi w kraju.

Przewiń do profilu firmy