Oferta pracy

Kierownik Budowy - Inżynier Budowy

WOJ-ART. sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

WOJ-ART. sp. z o.o.

Stefana Okrzei 2

Skierniewice

Zakres obowiązków:

  • Nadzór nad realizacją robót i koordynacją prac na budowie, przekazywanie uzgodnień technicznych
  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP, rentowności prac
  • Zarządzanie powierzonymi zasobami ludzkimi
  • Raportowanie realizacji robót
  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy oraz przygotowywanie dokumentacji powykonawczej
  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach
  • Kontrolowanie budżetu inwestycji
  • Pozyskiwanie i wybór podwykonawców

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - warunek konieczny
  • Preferowane wykształcenie minimum techniczne kierunkowe
  • Mile widziane uprawnienia budowlane do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie
  • Mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, znajomość AutoCAD, Norma
  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office- warunek konieczny
  • Samodzielność, komunikatywność
  • Prawo jazdy kat. B

Kandydatom oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane)
  • Umowę o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy (komputer, telefon, samochód służbowy)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie
  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Budowy w większości na terenie województwa łódzkiego i mazowieckiego
Zgłoszenia wraz z CV proszę przesyłać za pomcą przycisku z dopiskiem w tytule: „Kierownik Budowy/Inżynier Budowy”.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy