Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Inżynier budowy

FIRMA BUDOWLANA FOGTO firmie

6 00010 000 brutto / mies.
  • Świnoujście, zachodniopomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 20 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Firma Budowlana FOGT działa na rynku budowlanym od 1976 roku. Budujemy jako generalny wykonawca i modernizujemy budynki mieszkalne wielorodzinne, usługowe i użytku publicznego.

Poszukujemy osoby na stanowisko:

Główne zadania:

  • Kosztorysowanie,
  • Prowadzenie inwestycji budowlanych,
  • Zarządzanie pracownikami budowlanymi,
  • Współpraca z inwestorami i podwykonawcami

Oczekujemy:

  • Uprawnień budowlanych w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń,
  • Doświadczenia w pracach na budowie,
  • Praktycznej znajomości Excel, Norma PRO,
  • Biegłego kosztorysowania,
  • Odpowiedzialności i komunikatywności,
  • Przydatne prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę - pełny ZUS i urlopy,
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie z premiami,
  • Pracę w zgranym zespole,
  • Niezbędne narzędzia pracy,
  • Długofalową współpracę,
  • Pracę głównie w Świnoujściu i okolicach,
  • Zapewniamy zakwaterowanie.

Ogłoszenie archiwalne