Ta oferta pracy jest nieaktualna od 26 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy - Inżynier Budowy

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Kierownik
  • 2018-03-28

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fasterm Budownictwo Sp. z o.o., Sp. Komandytowa

    Jesteśmy firmą prężnie rozwijającą się w branży deweloperskiej.

    Miejsce pracy: Toruń

    Opis stanowiska:

    • Organizacja zaplecza budowy,
    • Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o dokumentację techniczną,
    • Nadzór nad harmonogramem oraz zapewnienie uzyskania odpowiedniej jakości prac,
    • Planowanie i koordynację robót realizowanych przez podwykonawców,
    • Zapewnienie przestrzegania na budowie przepisów bhp,
    • Prowadzenie dokumentacji budowanej,
    • Współpracę z zespołem.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe techniczne (budownictwo),
    • Doświadczenie na stanowisku kierowniczym,
    • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi,
    • Znajomość programów do kosztorysowania,
    • Umiejętność zarządzania pracą podległego zespołu,
    • Dobra organizacja pracy,
    • Samodzielność, komunikatywność, umiejętność szybkiego podejmowania decyzji,
    • Dyspozycyjność,
    • Znajomość obsługi programów komputerowych (MS Office, CAD, RODOS) mile widziana,
    • Posiadanie prawa jazdy kat. B

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę,
    • Możliwość rozwoju i samorealizacji

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.