Ta oferta pracy jest nieaktualna od 135 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy - Inżynier

  • Warszawa, mazowieckie
  • Kierownik
  • 06.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AGMAR-Budownictwo

    Miejsce pracy: Warszawa
    Opis stanowiska:
    • organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż
    • prowadzenie i nadzorowanie dokumentacji budowy powykonawczej i odbiorczej
    • poprawne stosowanie przewidzianej technologii
    • nadzór nad logistyką budowy
    • nadzór nad podległymi pracownikami: delegowanie zadań, egzekwowanie realizacji zamierzonych celów
    • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją budowlaną
    • przestrzeganie harmonogramu robót
    • prowadzenie dokumentacji budowlanej
    • czynny udział w naradach z podwykonawcami i Inwestorom
    Wymagania:
    • wykształcenie wyższe budowlane
    • uprawnienia budowlane bez ograniczeń
    • posiadanie ważnego zaświadczenia o przynależności do Izby Inżynierów Budownictwa
    • 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku
    • znajomość programów: AutoCAD, Norma PRO
    • bardzo dobra organizacja pracy
    • samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
    Oferujemy:
    • zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie
    • umowę o pracę lub kontraktową
    • atrakcyjne wynagrodzenie

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.