Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy Jachtu ds. Systemów Mechanicznych

Sunreef Venture S. A.O firmie

  • Tarcice 6, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 16 dni temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Sunreef Venture S. A.

Tarcice 6

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • analiza oraz weryfikacja dokumentacji mechanicznej na jednostkę

  • kierowanie podległym zespołem realizacyjnym składającym się z pracowników Sunreef jak i podwykonawców

  • nadzór nad jakością i terminowością realizowanych robót zgodnie z przyjętym harmonogramem

  • współpraca z działem kontroli jakości przy odbiorach wykonanych prac na tej jednostce

  • dokonywanie odbioru i weryfikacji materiałów, urządzeń i osprzętu dostarczanego od podwykonawców w oparciu o dokumentację dostaw i dokumentację techniczną

  • obsługa techniczna maszyn, urządzeń oraz ich instalacji podczas budowy jachtu

  • montaż i uruchomienia urządzeń mechanicznych takich jak silniki spalinowe, przekładnie, generatory, układy wydechowe, wyposażenie pokładowe

  • analiza dokumentacji technicznej i bezpośrednia współpraca z biurem projektowym

  • weryfikacja kompatybilności wszystkich systemów mechanicznych i wyposażenia pokładowego na jednostce w czasie produkcji i uruchomień podczas prób

  • działania prewencyjne, doskonalenie i optymalizacja procesu produkcji w obszarze mechaniki,

  • przygotowywanie zapotrzebowania na materiały i części oraz utrzymywanie minimalnych stanów magazynowych

  • współpraca z działami wspierającymi – biuro projektowe, zakupy, planowanie, logistyka, produkcja

  • prowadzenie dokumentacji dotyczącej diagnostyki i działań prewencyjnych oraz napraw/remontów i awarii na jednostce,

  • współpraca z Kierownikiem Budowy Jachtu oraz Project Managerem oraz raportowanie o wykonanych pracach

Nasze wymagania

  • doświadczenie zawodowe związane z prowadzeniem projektów produkcji stoczniowej, związanych z mechaniką okrętową

  • doświadczenie w kierowaniu zespołem mechaników przy budowie statków i/lub jachtów

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – inżynier mechanik lub pokrewne, doświadczenie w przemyśle stoczniowym może zastąpić wymagane wykształcenie wyższe w tej dziedzinie.

  • obsługa komputera w zakresie pakiet office, znajomość AutoCAD mile widziana

  • odpowiedzialność za powierzony projekt, umiejętność przewidywania problemów i ich rozwiązywanie,

  • dobra znajomość języka angielskiego, pozwalająca na komunikację oraz pracę z dokumentacją techniczną,

  • wiedza z zakresu mechaniki na wysokim poziomie,

  • zaangażowanie i lojalność (poszukujemy osób z nastawieniem długookresowej współpracy)

  • znajomość narzędzi prowadzenia projektów produkcyjnych w praktyce,

  • uczestnictwo w realizacji celów i zadań wynikających z polityki Firmy w zakresie Zintegrowanego Systemu Zarządzania.

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę B2B

  • wszystkie niezbędne narzędzia pracy

  • możliwość rozwoju i poszerzania kompetencji

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • pakiet relokacyjny

  • dofinansowanie dojazdów do pracy

  • program rekomendacji pracowników

Sunreef Yachts jest światowym liderem w projektowaniu i konstrukcji w pełni personalizowanych luksusowych katamaranów żaglowych, motorowych oraz superjachtów o długości od 40 do ponad 200 stóp. Wyjątkowe wielokadłubowce tworzone są dla klientów ceniących sobie niezrównany komfort żeglugi i dzielność morską.

Stocznia Sunreef Yachts, założona przez francuskiego biznesmena Francisa Lappa, działa od 2002 roku na terenie historycznej Stoczni Gdańskiej. Obecnie firma zatrudnia ponad 900 wykwalifikowanych pracowników produkcyjnych oraz biurowych, w tym: projektantów, inżynierów, techników i serwisantów i wciąż zwiększa zatrudnienie, z uwagi na ciągły wzrost sprzedaży i ilość nowych projektów.

Dotychczas stocznia zwodowała ponad 160 w pełni spersonalizowanych jachtów, które pływają po wodach całego świata.

Sunreef Yachts jest niekwestionowanym liderem w projektowaniu i produkcji luksusowych katamaranów, reprezentujących polski przemysł jachtowy na wielu międzynarodowych targach nautycznych m.in. w Monaco, Cannes, Miami, Dubaju, Fort Lauderdale, Katarze czy Singapurze.

Przewiń do profilu firmy