Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy (K/M)

Platan Group Sp. z o.o.O firmie

  • lubuskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kierownik / Koordynator

Deweloper i inwestor na rynku nieruchomości
poszukuje kandydatów na stanowisko

KIEROWNIK BUDOWY (K/M)
Region: Podhale

Twoje zadania:

  • nadzór na realizacją prac budowlanych zgodnie z przepisami polskiego prawa budowlanego;
  • planowanie i zarządzanie operacyjne robotami we wszystkich zakresach budowy;
  • nadzór nad pełnym zakresem prac: od wykopu przez deweloperski, instalacje, do stanu wykończeniowego z meblami
  • identyfikacja ryzyka oraz ich raportowanie i sugerowanie rozwiązań;
  • współudział w przygotowaniu i organizacji przetargów dla robót budowlanych;
  • współudział przy opracowywaniu szczegółowego harmonogramu budowy;
  • współpraca w zarządzaniu budżetem, rozliczanie podwykonawców;
  • nadzór nad obiegiem dokumentacji oraz przygotowaniem dokumentacji podwykonawczej i odbiorowej;
  • przygotowanie gotowej inwestycji do przekazania do służb;
  • wdrażanie i monitorowanie systemu zarządzania jakością, BHP oraz uczestniczenie w audytach.

  • wykształcenie wyższe techniczne oraz uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń;
  • umiejętność efektywnej organizacji pracy pod względem bezpieczeństwa i dobrej praktyki budowlanej;
  • doświadczenie przy pracach inżynierskich i inwestycjach hotelowych;
  • znajomość programu AutoCAD oraz pakietu MS Office;
  • umiejętność sprawnego podejmowania decyzji;
  • prawo jazdy kat. B oraz gotowość do podróży służbowych - inwestycja na południu Polski (Podhale).

W zamian oferujemy:

  • kontrakt z firmą o ugruntowanej pozycji na ryku na czas trwania projektu (2 lata) - „od zaraz”;
  • ciekawy, unikalny projekt hotelowy;
  • mieszkanie służbowe (w bliskiej okolicy budowy);
  • atrakcyjne wynagrodzenie;
  • przyjazną atmosferę.

CV prosimy przesłać za pomocą przycisku Aplikuj teraz

Ogłoszenie archiwalne