Oferta pracy

Kierownik Budowy (K/M)

ROBYG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie dokumentacji budowy (w tym dziennika budowy), a po zakończeniu prac przygotowanie dokumentacji powykonawczej;

  • Nadzór nad realizacją budowy zgodnie z dokumentacją projektową warunkami technicznymi wykonania i odbioru, standardem projektu,

  • Organizacja i koordynacja robót prowadzonych przez wykonawców,

  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP na terenie placu budowy oraz egzekwowanie utrzymania porządku przez podwykonawców,

  • Przygotowywanie bieżących harmonogramów prac zapewniających ciągłość prac podwykonawców oraz utrzymanie terminu końcowego inwestycji,

  • Kontroli jakości prac i ich zgodności z projektem, przepisami prawa budowlanego, normami technicznymi oraz warunkami umowy,

  • Weryfikacji ewentualnych zamiennych opracowań projektowych,

  • Dokonywania odbiorów technicznych,

  • Kompletowanie dokumentacji budowy,

  • Wszelkie inne obowiązki wynikające z odrębnych ustaw, w szczególności Ustawy Prawo Budowlane,

  • Współudział w pracach komisji usterkowych i po usterkowych związanych z przeglądami lokali mieszkalnych oraz przekazywanie lokali Klientom i nadzór nad usuwaniem usterek.

  • Udział w czynnościach kontroli i odbioru obiektu budowlanego przez uprawnione organy (PSP, IS, PINB) oraz procedurze uzyskania pozwolenia na użytkowanie

  • Całokształt spraw związanych z ewidencjonowaniem i weryfikacją dokumentacji projektowej (budowlana, wykonawcza i powykonawcza), korespondencji technicznej z klientem dotyczących zmian lokatorskich, uzgodnienia z nadzorem autorskim i wykonawcą,

  • Współudział w przygotowaniu i organizacji przetargów dla robót budowlanych,

  • Inne polecenia bezpośredniego przełożonego.

Nasze wymagania

  • Odpowiednie dla stanowiska uprawnienia budowlane i przynależność do PIIB,

  • Znajomość prawa budowlanego i przepisów BHP,

  • Znajomość programu Auto CAD,

  • Na stanowisko Kierownika budowy kandydat musi posiadać uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno – budowlanej bez ogranicze,

  • Doświadczenie min. 3 lata w pracy na stanowisku kierownik budowy.

To oferujemy

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o ustabilizowanej pozycji rynkowej,

  • Umowa o pracę,

  • Wynagrodzenie stałe + premie uznaniowe,

  • Pakiet benefitów pozapłacowych.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • ubezpieczenie na życie