Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy

GREIFBAU SP. Z O.O.O firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej,
  • koordynacja wszystkich etapów procesu budowlanego,
  • planowanie kolejności robót i egzekwowanie zakresu wykonania i terminowości,
  • nadzór bezpośredni nad wykonywanymi pracami przez podwykonawców,
  • rozliczanie podwykonawców.

Nasze wymagania

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy w budownictwie mieszkaniowym, 7 lat,
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi,
  • umiejętności organizacyjne,
  • otwartość na rozwiązania niestandardowe,
  • umiejętność rozwiązywania problemów technicznych,
  • znajomość programu Auto-Cad i pakietu MS Office.

To oferujemy

  • pracę w rozwijającej się firmie,
  • możliwość prowadzenia budowy na kolejnych realizacjach mieszkaniowych,
  • niezbędne narzędzia pracy,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie.

GREIFBAU SP. Z O.O.

Generalny Wykonawca zatrudni pracownika na stanowisko: Kierownik budowy.

Kierownik budowy, Katowice