Logo Pracuj.pl

Kierownik budowy

RESI CAPITAL SPÓŁKA AKCYJNAO firmie

  • Katowice
    Katowice, śląskie
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • bezpośredni nadzór nad realizacją robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogramy robót,
  • bezpośredni nadzór nad podwykonawcami,
  • koordynacja przebiegu procesu realizacji w zakresie terminów, logistyki, odbiorów robót i rozliczeń,
  • odpowiedzialność za jakość, terminowość oraz dyscyplinę finansową podczas realizacji kontraktu,
  • bieżące raportowanie przebiegu prac.

Nasze wymagania

  • wykształcenie techniczne budowlane,
  • uprawnienia budowlane - warunek konieczny,
  • doświadczenie w prowadzeniu kontraktów w zakresie realizacji inwestycji komercyjnych,
  • samodzielność, zdecydowanie i efektywność w działaniu.

To oferujemy

  • ciekawą pracę w jednej z najdynamiczniej rozwijających się firm sektora budownictwa biurowego,
  • duże i zróżnicowane możliwości rozwoju zawodowego,
  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy,
  • prywatne ubezpieczenie medyczne, kartę Multisport.

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie nauki języków
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • owoce
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • strefa relaksu
  • paczki świąteczne
  • inicjatywy dobroczynne
  • premie okresowe i zadaniowe
  • premie uznaniowe
  • nowoczesne i komfortowe miejsce pracy

RESI CAPITAL SPÓŁKA AKCYJNA

Resi Capital S.A. to szybko rozwijająca się grupa kapitałowa na rynku mieszkań na wynajem (PRS), oferująca nowoczesne mieszkania w profesjonalnym najmie instytucjonalnym zaprojektowane z myślą o wszystkich, którzy poszukują przestrzeni do życia, ale nie chcą lub nie mogą kupić mieszkania na własność.

Grupa zarządza całym procesem inwestycyjnym począwszy od akwizycji, projektowania poprzez generalne wykonawstwo po zarządzanie nieruchomościami. Nasz zespół korzysta z ogromnego doświadczenia w obszarze architektury, urbanistyki i nieruchomości dzięki ścisłej współpracy z jedną z największych firm deweloperskich w Polsce – Cavatina.

Aktualnie Resi Capital jest w trakcie realizacji trzech inwestycji mieszkaniowych w Katowicach, Wrocławiu i Łodzi. To dopiero początek planu obejmującego wybudowanie i włączenie do oferty pięciu tysięcy mieszkań w czterech głównych miastach Polski do 2025 roku. Powyższe realizacje plasują Resi Capital S.A. w ścisłej czołówce firm deweloperskich działających na rozwijającym się rynku mieszkań na wynajem. Poszukujemy ludzi, którzy chcą wzrastać razem z nami i nie boją się wyzwań.

Kierownik budowy, Katowice