Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy

Elbud Katowice Sp. z o.o.

Księdza Biskupa Herberta Bednorza 19

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie i realizacja budów z branży elektroenergetycznej WN i NN,

  • Opracowanie harmonogramów prac i budżetów prowadzonych budów,

  • Prowadzenie wymaganej dokumentacji budowy,

  • Organizacja i nadzór nad prowadzonymi robotami zgodnie z projektem technicznym, obowiązującymi przepisami, założonym harmonogramem, wytycznymi technologicznymi, instrukcjami i wiedzą techniczną,

  • Koordynowanie prac ekip montażowych,

  • Współpraca bezpośrednio na budowie z Inwestorem oraz Inspektorem nadzoru.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe: elektryczne, elektrotechniczne,

  • Uprawnienia budowlane,

  • Doświadczenie zawodowe przy budowie linii najwyższych napięć,

  • Gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju i za granicą – warunek konieczny,

  • Umiejętność pracy w zespole,

  • Umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy,

  • Zaangażowanie w realizację powierzonych celów,

  • Bardzo dobra znajomość MP Project, MS Office,

  • Prawo jazdy kat. B

  • Komunikatywna znajomość j. angielskiego.

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia

  • Możliwość współtworzenia, decydowania i rozwijania działalności Firmy w obszarze prac rozruchowych

  • Udział w szkoleniach merytorycznych

  • Relacje biznesowe z dużymi i ciekawymi firmami na rynku polskim i zagranicznym

  • Przyjazne środowisko pracy, nowoczesne zarządzanie

  • Udział w dużych projektach w sektorze energetycznym

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Elbud Katowice Sp. z o.o. działa w sektorze budownictwa elektroenergetycznego zajmującym się generalnym wykonawstwem projektów w zakresie budowania, modernizacji, remontowania i uruchamiania obiektów energetycznych wysokich i najwyższych napięć. Przez okres swojego istnienia wybudował lub zmodernizował kilkanaście tysięcy kilometrów linii oraz kilkaset stacji o napięciu 110 kV, 220 kV i 400 kV zlokalizowanych na terenie całej Polski. Ponad 75-letnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość wykonywanych usług w branży elektroenergetycznej na rynku polskim i zagranicznym. Elbud Sp. z o.o. to również ludzie – osoby z pasją, dążące do rozwoju zarówno firmy, jak i pracujące nad rozwojem osobistym.

Przewiń do profilu firmy