Ta oferta pracy jest nieaktualna od 482 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik budowy

  • Kielce, świętokrzyskie pokaż mapę
  • Kierownik
  • 15.01.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    AIDA Robert Durlik Sp. z o.o.

    AIDA Robert Durlik Sp. z o.o. jest spółką budowlaną świadczącą kompleksowe usługi budowlane w zakresie budownictwa kubaturowego. Specjalizujemy się w budownictwie komercyjnym - obiekty dla przemysłu, biura, hotele, itp. Nasza kadra posiada bogate doświadczenie w realizacji inwestycji i w zakresie współpracy z wymagającymi Klientami.

    Miejsce pracy: Kielce
    Region: świętokrzyskie
    Opis stanowiska:
    • Organizacja i koordynacja robót prowadzonych siłami własnymi i podwykonawców.
    • Nadzór nad jakością, terminowością oraz zgodnością z dokumentacją prowadzonych robót.
    • Nadzór nad realizacją robót zgodnie z założonym budżetem.
    • Optymalizowanie działań celem osiągnięcia maksymalnych korzyści finansowych i pozafinansowych.
    • Zapewnienie warunków do pracy zgodnych z przepisami BHP, P.POŻ, prawem budowlanym.
    • Sporządzanie i prowadzenie dokumentacji budowy.
    • Raportowanie postępu prowadzonych prac.
    • Godne reprezentowanie firmy przed pracownikami i podmiotami zewnętrznymi.
    Wymagania:
    • Uprawnienia budowlane bez ograniczeń w zakresie konstrukcyjno-budowlanym.
    • Wykształcenie wyższe techniczne w zakresie budownictwa.
    • Minimum dwa lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku.
    • Znajomość rynku budowlanego.
    • Umiejętność organizowania oraz zarządzania pracami budowlanymi.
    • Umiejętność pracy pod presją czasu.
    • Rzetelność, uczciwość i zaangażowanie.
    • Znajomość programów komputerowych: Auto CAD, pakiet MS Office oraz MS Project.
    • Dyspozycyjność w zakresie prowadzenia budów na terenie kraju.
    • Prawo jazdy kategorii B.
    Oferujemy:
    • Atrakcyjną pracę rozwijającą kwalifikacje zawodowe.
    • Praca w młodym dynamicznym zespole.
    • Samodzielność przy realizacji stawianych zadań.
    • Wynagrodzenie adekwatne do osiągnięć.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez AIDA Robert Durlik Sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”.

    Informujemy, że Administratorem danych jest AIDA Robert Durlik sp. z o.o. z siedzibą w Dąbrowie 316b 26-001 Masłów. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.