Ta oferta pracy jest nieaktualna od 18 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy

  • Kielce, świętokrzyskie
  • Kierownik
  • 05.03.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    PPHU ,,AWPOL" Sp. z o.o.

    Firma z 25 letnią tradycją specjalizująca się w budowie stacji paliw
    poszukuje do realizacji inwestycji na terenie całego kraju:

    KIEROWNIKA BUDOWY

    Miejsce pracy: Kielce
    Numer referencyjny: Region: świętokrzyskie

    Opis stanowiska:

    • prowadzenie budowy w sposób zgodny z projektem, wiedzą oraz prawem budowlanym,
    • bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu,
    • sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością realizowanych projektów,
    • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw,
    • dbałość o przestrzeganie zasad BHP na podległym obszarze,
    • koordynowanie prac podwykonawców na budowie,
    • kierowanie procesem budowlanym (przygotowanie i organizowanie budowy, kierowanie brygadą).

    Wymagania:

    • samodzielność i doświadczenie w wykonywaniu zadań objętych przedmiotem działania,
    • bardzo dobra organizacja pracy własnej i ekip wykonawczych,
    • gotowość do pracy w delegacji na terenie całego kraju,
    • wykształcenie wyższe budowlane,
    • uprawnienia konstrukcyjno-budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń,
    • minimum 3 – letnie doświadczenie na stanowisku kierownika budowy,
    • znajomość programów MS Office, AutoCad,
    • czynne prawo jazdy kat. B.,
    • komunikatywność i dyspozycyjność,
    • mile widziane doświadczenie w budowie stacji paliw.

    Oferujemy:

    • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
    • umowę o prace,
    • niezbędne narzędzia pracy,
    • pracę w stabilnie prosperującej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.

    Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres:
    Przedsiębiorstwo Produkcyjno - Handlowo - Usługowe
    AWPOL Sp. z o.o.

    ul. Domaszowska 104
    25-420 Kielce

    lub za pomocą przycisku aplikowania.

    www.awpol.info.pl