Ta oferta pracy jest nieaktualna od 37 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Kierownik Budowy / Kierownik Kontraktu

  • Gdańsk, pomorskie
  • Kierownik
  • 13.07.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Antal jest liderem rekrutacji specjalistów i menedżerów oraz doradztwa HR. Marka obecna jest w 35 krajach, w Polsce działa od 1996 roku. Biura w Warszawie, Wrocławiu, Krakowie, Poznaniu oraz Gdańsku prowadzą projekty w Polsce i za granicą, dla największych globalnych oraz lokalnych przedsiębiorstw z wszystkich sektorów gospodarki.
    Zespół Antal Engineering & Operations specjalizuje się w rekrutacjach stałych, jak również rekrutuje specjalistów i menadżerów na zasadzie outsourcingu. Nasz obszar działalności to inżynieria, zarządzanie produkcją, jakością, łańcuchem dostaw, utrzymaniem ruchu, dział badań i rozwoju, zarządzanie rozwojem procesów, projektów i produktów zarówno na szczeblu lokalnym jak i w skali międzynarodowej. W skład dywizji wchodzą zespoły zajmujące się rekrutacją wysokiej klasy specjalistów, jak i menadżerów dla przemysłu: motoryzacyjnego, maszynowego, lotniczego, elektronicznego, wydobywczego, chemicznego, energetycznego, FMCG, jak również dla branży budowlanej i TSL.

    Firma budowlana realizująca projekty kubaturowe (mieszkaniowe i przemysłowe) z zakresu Generalnego Wykonawstwa poszukuje osoby na stanowisko Kierownika Budowy / Kierownika Kontraktu

    Kierownik Budowy / Kierownik Kontaktu
    Miejsce pracy: Gdańsk
    KB/KK/G/2018

    Opis stanowiska:

    • Realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem inwestycji;
    • Przygotowanie oraz kompletowanie dokumentacji projektowej budowlanej oraz wykonawczej;
    • Wybór wykonawców;
    • Prowadzenie dokumentacji formalno-prawnej budowy;
    • Opracowanie harmonogramu robót dla inwestycji;
    • Bieżąca kontrola nad terminową realizacją inwestycji przez wykonawców;
    • Współpraca z Kierownikami Budów;
    • Raportowanie do Dyrektora Działu Realizacji Inwestycji.

    Wymagania:

    • Wykształcenie wyższe (profil budowlany);
    • 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku;
    • Uprawnienia budowlane;
    • Znajomość prawa budowlanego.

    Oferujemy:

    • Stabilne zatrudnienie;
    • Możliwość rozwoju zawodowego;
    • Atrakcyjne wynagrodzenie + premie;
    • Benefity pozapłacowe.
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Zapraszamy do odwiedzenia naszej strony www.antal.pl