Kierownik Budowy / Kierownik Projektu

  • podlaskie
  • Kierownik
  • 2019-06-17
  • Ważna jeszcze 0 dni (do 2019-07-17)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o. działa w Polsce od blisko 15 lat. Jesteśmy częścią chińskiego koncernu działającego w branży high-tech. Nasza firma jest producentem systemów oraz urządzeń służących do kontroli bezpieczeństwa. Nasze urządzenia skanujące znajdują szerokie zastosowanie między innymi w kontroli celnej, lotnictwie oraz w produkcji przemysłowej. Aktualnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: granice północno - wschodniej część Polski

    Opis stanowiska:

    • Nadzorowanie realizacji procesu inwestycyjnego na każdym etapie realizacji
    • Odpowiedzialność za uzyskanie pozwolenia na budowę oraz wszelkich innych zgód i pozwoleń związanych z inwestycją oraz monitorowanie decyzji urzędowych i procedur administracyjnych
    • Budowanie i utrzymywanie relacji z innymi uczestnikami procesów inwestycyjnych (inspektorami nadzoru, projektantami, podwykonawcami)
    • ścisła współpraca z generalnym wykonawcą oraz podwykonawcami
    • Nadzorowanie prac przy budowie obiektu, odbiory poszczególnych etapów realizacji budowy
    • Czynny udział w technicznym audycie nieruchomości
    • Koordynowanie realizacji inwestycji budowlanej zgodnie z warunkami umowy, harmonogramem i budżetem projektu a także z ustawą Prawo budowlane, normami, zasadami BHP i przeciwpożarowymi
    • Kontrola jakości wykorzystanych materiałów, zgodności z obowiązującymi normami budowlanymi i wymaganiami projektu
    • Kontrola jakości i terminowości wykonywanych prac,
    • Optymalizacja rozwiązań i kosztów inwestycji budowlanej
    • Sporządzanie raportów ze statusu realizacji projektów

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (przełożony anglojęzyczny)
    • Wykształcenie wyższe kierunkowe w obszarze budownictwa
    • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
    • Dobra znajomość programów AutoCad oraz pakietu MS Office
    • Gotowość do częstych podróży służbowych (wschodnia część Polski i kraje Europejskie)
    • Uprawnienia budowlane będą dodatkowym atutem
    • Czynne prawo jazdy kat. B
    • Znajomość procesu przygotowania i prowadzenia inwestycji w zakresie prawnym, technicznym i finansowym
    • Umiejętność szacowania kosztów, tworzenia budżetów inwestycyjnych
    • Wielozadaniowość i orientacja na cel

    Wszystkich zainteresowanych pracą u nas zachęcamy do przesłania swojego CV za pomocą Aplikuj
    w temacie maila wpisując nazwę stanowiska którego dotyczy zgłoszenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV wraz z klauzulą o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa, danych osobowych zawartych w mojej aplikacji, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez tę spółkę."

    Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu wyłącznie z wybranymi kandydatami.

    Informujemy, iż administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka pod nazwą Nuctech Warsaw Company Limited Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Emilii Plater 53, 00-113 Warszawa. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia rekrutacji na aplikowane przez Panią/Pana stanowisko, jak również w celu przeprowadzenia przyszłych procesów rekrutacyjnych, o ile wyrazi Pani/Pan na to zgodę. Dane osobowe mogą być udostępniane podmiotom upoważnionym do ich otrzymania na podstawie przepisów prawa. Posiada Pan/Pani prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz ich poprawienia. Podanie danych w zakresie wymaganym przez Kodeks Pracy jest obowiązkowe, a w pozostałym zakresie jest dobrowolne.