Oferta pracy

Kierownik budowy / Kierownik projektu

Hill

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, umowa o dzieło, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), starszy specjalista (Senior)
  • praca stacjonarna

Rekrutujemy dla

Nasz klient jest firmą deweloperską działającą w segmencie budownictwa mieszkaniowego i usługowego rozwijającą swoją działalność zarówno w kraju jak i na rynkach Europy Zachodniej.

Twój zakres obowiązków

  • zarządzanie i nadzór nad procesem budowy, modernizacji inwestycji zlokalizowanej w Niemczech

  • planowanie i zarządzanie pracą zespołów i podwykonawców

  • administrowanie kontraktem i prowadzenie dokumentacji

  • współpraca z lokalnymi jednostkami

Wymagania pracodawcy

  • doświadczenie na podobnym stanowisku

  • wykształcenie wyższe kierunkowe

  • znajomość języka niemieckiego – warunek konieczny

  • umiejętności zarządzania procesem budowlanym

  • ukierunkowanie na realizację celów

Hill

Hill Woltron Management Partner jest uznanym ekspertem w dziedzinie doradztwa personalnego, doradztwa zawodowego oraz niezawodnym pośrednikiem pomiędzy najlepszymi kandydatami a wiodącymi firmami.

Przewiń do profilu firmy