Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy - Kierownik Projektu

Spec Bau Polska Sp. z o.o.O firmie

  • Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie i zarządzanie procesem budowy zgodnie z wyznaczonymi standardami firmy, w oparciu o wymagania kontraktu oraz zgodnie z prawem budowlanym i warunkami technicznymi
  • reprezentowanie Generalnego Wykonawcy względem Inwestora,
  • nadzór nad dokumentacją techniczną
  • nadzór nad realizacją prac
  • nadzór, koordynacja i bieżąca kontrola podwykonawców w zakresie wykonywanych prac
  • systematyczne prowadzenie rozliczenia kosztowego podwykonawców
  • analiza i rozliczanie kosztów prowadzonych budów względem Inwestora
  • odpowiedzialność za realizację całej inwestycji, od momentu rozpoczęcia do jej zakończenia zarówno pod względem technicznym, terminowym jak i finansowym
  • kierowanie pracą podległych kierowników robót, inżynierów
  • procedowanie odbiorów ze służbami państwowymi (Straż Pożarna, SANEPID, PINB)
  • bieżące raportowanie terminowe i finansowe

Nasze wymagania

  • doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku, doświadczenie przy budowie obiektów mieszkalnych wielorodzinnych ,handlowych, obiektów przemysłowych typu: hale produkcyjne
  • uprawnienia do kierowania robotami budowlanymi w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń
  • inicjatywy, zaangażowania, skuteczności w realizacji zadań
  • umiejętności kierowania i budowania zespołu umiejętność pracy w zespole, komunikatywność
  • odpowiedzialności, samodzielności, sumienności
  • znajomości języka angielskiego – opcjonalnie
  • gotowości do wyjazdów służbowych – w zależności od lokalizacji

To oferujemy

  • zatrudnienie w stabilnej firmie
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w interesujących projektach

Spec Bau Polska Sp. z o.o.

SPEC BAU POLSKA SP. z o.o.. to renomowana firma budowlana, świadcząca zintegrowane usługi realizacji inwestycji dla sektorów przemysłu, użyteczności publicznej i budownictwa ogólnego.

Rozpoczęcie pracy: optymalnie luty 2021 (inne do omówienia)

Kierownik Budowy - Kierownik Projektu, Wrocław