Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy/ Kierownik robót

INFRAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Bojszowy (pow. bieruńsko-lędziński)

    Bojszowy (pow. bieruńsko-lędziński), śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • kierowanie brygadami budowlanymi

  • planowanie i organizacja budowy

  • dbałość o przestrzeganie procedur BHP i zgodności prac z obowiązującymi przepisami prawa budowlanego

  • analiza dokumentacji projektowej i specyfikacji technicznych

  • koordynowanie zamówień materiałów i sprzętu na budowę

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku przy robotach drogowych

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w planowaniu i nadzorowaniu robót

  • znajomość pakietu Office i AutoCAD

  • dyspozycyjność do pracy w nadgodzinach

  • pracowitość

  • punktualność

  • prawo jazdy kat. B

Mile widziane

  • uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi

To oferujemy

  • narzędzia pracy (telefon, laptop, samochód służbowy)

  • praca bez delegacji

  • możliwość zdobycia doświadczenia niezbędnego do uzyskania uprawnień budowlanych

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanego doświadczenia i kwalifikacji zawodowych- do ustalenia podczas rozmowy kwalifikacyjnej

INFRAX SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Specjalizujemy się w budownictwie drogowym. Wykonujemy kompleksowo remonty, przebudowy i budowy dróg, placów oraz parkingów.

Większość zadań pozyskujemy w drodze przetargów publicznych. Występujemy jako Generalny Wykonawca.

Przewiń do profilu firmy