Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy - Kierownik Robót Budowlanych

T.T.U. URBANOWICZ ZDZISŁAW sp. z o.o.

  • Siennicka 25, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Siennicka 25

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną oraz przepisami prawa budowlanego, BHP, PPOŻ,

  • Prowadzenie dokumentacji budowy oraz analiza dokumentacji technicznej,

  • Sprawowanie nadzoru nad jakością i terminowością wykonywanych robót,

  • Organizacja i koordynacja robót własnych i podwykonawców,

  • Kontrola kosztów i harmonogramu,

  • Praca w delegacji na terenie Polski.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne o profilu budownictwo,

  • Uprawnienia budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej w zakresie kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń mile widziane,

  • Doświadczenie na danym stanowisku minimum 2 lata,

  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym,

  • Prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę na pełen etat lub inna forma,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do zajmowanego stanowiska oraz Posiadanego doświadczenia i zawodowej wiedzy,

  • Pracę w przyjaznym zespole,

  • Niezbędne narzędzia pracy,

  • Długoterminową współpracę.

T.T.U. Urbanowicz Sp. z o.o. jest specjalistyczną firmą inżynierską działająca na rynku od 1995 roku. Głównym obszarem naszych działań jest projektowanie i wykonywanie instalacji chemicznych i petrochemicznych dla przemysłu rafineryjnego chemicznego, stoczniowego oraz offshore. Jesteśmy doświadczonym wytwórcą i dostawcą rurociągów ciśnieniowych i przesyłowych, płaszczowo-rurowych wymienników ciepła, zbiorników ciśnieniowych i magazynowych oraz urządzeń w zabudowie modułowej lub skidowej. Zajmujemy się również budową instalacji przemysłowych w formule pod klucz.

Przewiń do profilu firmy