Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik budowy - Kierownik robót budowlanych

PERFEKT BAU DC Sp. z o.o.O firmie

  • Lublin, lubelskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Kierownik

Opis stanowiska:

  • planowanie, nadzorowanie oraz koordynowanie prac budowlanych zgodnie z procedurami, obowiązującym prawem, sztuką budowlaną i zasadami BHP;
  • współpraca z podwykonawcami, dostawcami, projektantami;
  • koordynacja zamówień materiałów budowlanych;
  • nadzór nad pracownikami,
  • reprezentowanie Przedsiębiorstwa przed Klientami i innymi Podmiotami zewnętrznymi w tym Administracją Państwową,
  • sporządzanie dokumentacji budowy.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne, kierunek: budownictwo,
  • Dobra znajomość obsługi programów: AutoCAD, MS Office,
  • Czynne prawo jazdy kat. B,
  • Komunikatywności i umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość przepisów prawa budowlanego,
  • Odpowiedzialność i samodzielność w wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • umowę o pracę,
  • pracę w zgranym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • realną możliwość rozwoju zawodowego i osobistego.

Ogłoszenie archiwalne