Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Kierownik Budowy/ Kierownik Robót (budownictwo hydrotechniczne)

ERBUD S.A.

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzorowanie prac od strony organizacyjnej, administracyjnej i technicznej;

  • Kontrola jakości oraz terminowości realizowanych inwestycji, w tym odbiór robót pod kątem parametrów jakościowych i ilościowych oraz nadzór nad przygotowaniem dokumentacji powykonawczej i odbiorowej;

  • Monitoring i optymalizacja kosztów budowy;

  • Koordynacja prac podwykonawców;

  • Prowadzenie analizy harmonogramu i postępu robót;

  • Ścisła współpraca z Dyrektorem Oddziału Budownictwa Hydrotechnicznego;

  • Dbałość o wizerunek Firmy oraz budowanie dobrych relacji z parterami biznesowymi Spółki (Inwestorzy, kluczowi Klienci, biura projektowe, podwykonawcy).

Nasze wymagania

  • Praktyczne doświadczenie zawodowe w budownictwie po stronie GW – mile widziane doświadczenie w hydrotechnice;

  • Wykształcenie wyższe budowlane;

  • Doświadczenie w kierowaniu procesem budowy i nadzorowaniu prac na budowie;

  • Wysokie zdolności przywódcze i negocjacyjne;

  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera (MS Office, Outlook) oraz programu AutoCAD i MS Project;

  • Dyspozycyjność.

Mile widziane

  • Doświadczenie w budownictwie hydrotechnicznym.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • partnerska atmosfera współpracy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

ERBUD S.A.

ERBUD to CZWARTA NAJWIĘKSZA grupa budowlana w Polsce notowana na GPW*.

Mamy 7 LINII BIZNESOWYCH. Specjalizujemy się w budownictwie kubaturowym, inżynieryjnym, drogowym, hydrotechnicznym i modułowym oraz OZE. Świadczymy usługi serwisowe dla przemysłu i energetyki.

Realizujemy ponad 120 PROJEKTÓW rocznie.

W skład naszej grupy wchodzi 13 SPÓŁEK. Większość projektów realizujemy na rynku POLSKIM, NIEMIECKIM oraz w BELGII.

W ramach Grupy ERBUD zatrudniamy 3000 OSÓB.

Jesteśmy TECH = rozwijamy BIM. Jesteśmy ECO = jako pierwsi w Polsce wdrożyliśmy EMAS (certyfikat środowiskowy). Jesteśmy w PBB = naszym priorytetem jest bezpieczeństwo na budowie.

* Raport Deloitte „Polskie Spółki Budowlane 2020”

Przewiń do profilu firmy