Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy / Kierownik Robót Drogowych

Firma Budowlana ANNA- BUD Sp. z o.o.O firmie

  • śląskie

    śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • pełnienie funkcji Kierownika Budowy / Kierownika Robót Drogowych;

  • bezpośredni nadzór i odpowiedzialność nad powierzonymi robotami drogowymi;

  • kontrola jakości i terminowości realizowanych robót drogowych w oparciu o wymagania kontraktu i dokumentację techniczną;

  • kontrolowanie postępu robót zgodnie z harmonogramem rzeczowo – finansowym;

  • udział w zakresie doboru i kontraktowania dostawców, usługobiorców oraz podwykonawców;

  • organizowanie, koordynowanie oraz nadzorowanie pracy sprzętu własnego oraz podległych brygad, podwykonawców, usługobiorców;

  • bieżąca analiza i planowanie w zakresie zapotrzebowania o niezbędne zasoby ludzkie oraz materiałowe;

  • monitorowanie kosztów budowy;

  • raportowanie postępów prac;

  • prowadzenie oraz bieżąca weryfikacja dokumentacji wykonawczej i powykonawczej;

  • sporządzanie obmiarów;

  • ścisła współpraca z Kierownikiem Projektu oraz Zamawiającym;

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe – specjalność drogowa;

  • posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności drogowej bez ograniczeń;

  • przynależność do Okręgowej Izby Inżynierów Budownictwa;

  • minimum 2 letnie doświadczenie zawodowe na stanowisku Kierownika Robót Drogowych;

  • umiejętność obsługi programów pakietu MS Office, MS Project i AutoCad;

  • doświadczenie w sporządzaniu harmonogramów robót;

  • umiejętność bardzo dobrej organizacji pracy własnej i współpracującego zespołu;

  • elastyczność oraz zaangażowanie w realizowane zadania;

  • umiejętność praktycznej obsługi systemów 3D na budowie (Trimble) – mile widziane;

  • możliwość delegacji;

  • prawo jazdy kat. B.

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Interesująca pracę w przyjaznym środowisku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • napoje

W związku z rozwojem firmy i poszerzeniem działalności poszukujemy nowych osób do naszego zespołu.