Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy - Kierownik Robót

CDC Group Sp. z o.o.O firmie

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • nadzór nad procesem realizacji w zakresie robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogram

  • prowadzenie negocjacji z potencjalnymi podwykonawcami

  • wykonywanie obmiarów i kosztorysów na potrzeby prowadzonych prac

  • koordynacja i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami oraz dostawcami

  • planowanie i zamawianie środków produkcji i nadzór terminowości ich dostaw

  • raportowanie postępu prac

  • kontrolę budżetu oraz rozliczanie prowadzonych robót

Nasze wymagania

  • uprawnienia budowlane

  • doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budowy

  • doświadczenie przy prowadzeniu robót wykończeniowych mile widziane

  • znajomość prawa budowlanego

  • umiejętność zarządzania podległym zespołem pracowników i podwykonawcami

  • znajomość rysunku technicznego i czytania dokumentacji projektowej

  • prawo jazdy kat. B

  • praca w delegacji

To oferujemy

  • umowę o pracę lub umowę kontraktową

  • możliwość samodzielnego kształtowania swojego rozwoju zawodowego

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • konkurencyjne wynagrodzenie i niezbędne narzędzia pracy

  • pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

CDC Group Sp. z o.o.

Jesteśmy firmą funkcjonującą na rynku budowlanym od 15 lat. Do 2009 roku specjalizowaliśmy się głównie w pracach wykończeniowych budynków wielkokubaturowych.

Obecnie realizujemy zadania w systemie generalnego wykonawstwa.

Przewiń do profilu firmy