Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy - Kierownik Robót

KIK Sp. z o.o.S.K.O firmie

8 00012 000 netto (+ VAT) / mies.
  • łódzkie

    łódzkie
  • Ogłoszenie wygasło 8 dni temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Pełnienie funkcji kierownika budowy

  • Wykonanie przedmiarów poszczególnych zakresów prac

  • Organizacja i realizacja inwestycji zgodnie z harmonogramem i budżetem

  • Nadzór nad poprawnością wykonywanych robót budowlanych oraz zgodności wykonania z dokumentacją projektową

  • Analiza rozwiązań projektowych pod względem możliwych optymalizacji

  • Raportowanie przebiegu procesu budowlanego

  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Uprawnienie budowlane w specjalności konstrukcyjno-budowlanej bez ograniczeń do kierowania robotami budowlanymi

  • Doświadczenie min 3 letnie w nadzorowaniu inwestycji

  • Umiejętności negocjacyjne

  • Znajomość Prawa Budowlanego w praktyce

  • Wykształcenie wyższe kierunek budownictwo

  • Kreatywność, determinacja w dążeniu do celu, umiejętność organizacji i realizacji zadań w określonym czasie

  • Umiejętność wyznaczania priorytetów

  • Prawo jazdy kat.B

To oferujemy

  • Atrakcyjne warunki finansowe

  • Samodzielne stanowisko pracy

  • Możliwość budowania własnego zespołu

  • Możliwość rozwoju zawodowego (współpraca z doświadczonymi osobami z branży) w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Dostęp do benefitów pozapłacowych

KIK Sp. z o.o.S.K.

Firma budowlana KIK Sp.z o.o.S.K. z siedzibą w Ostrzeszowie poszukuje kandydatki /kandydata na stanowisko: Kierownik Budowy/ Kierownik Robót

Przewiń do profilu firmy