Logo Pracuj.pl

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

TEXOM sp. z o.o.O firmie

  • lubelskie
    lubelskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór i koordynacja nad robotami budowlanymi sił własnych i podwykonawców;
  • Koordynacja zadań zgodnie z ustalonymi priorytetami i planami;
  • Codzienne rozdzielanie obowiązków między pracowników;
  • Przygotowanie harmonogramów;
  • Zapewnienie odpowiedniej siły roboczej oraz materiałów do pracy;
  • Dbanie o środki bezpieczeństwa oraz standardy jakościowe, nadzór nad przepisami BHP;
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych;
  • Zarządzanie procesami budowy oraz realizacja wszystkich faz w przeprowadzanych projektach (aż do przekazania budowy inwestorowi);
  • Rozliczenia budowy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe budowlane;
  • Uprawnienia budowlane do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno- budowlanej;
  • 5 lat doświadczenia zawodowego na samodzielnym stanowisku wymagającym uprawnień;
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku jako kierownik budowy o wartości nie mniejszej niż 5 mln zł;
  • Umiejętność skutecznego komunikowania się;
  • Umiejętność współpracy z inwestorem i zespołem projektowym;
  • Umiejętność kosztorysowania;
  • Prawo jazdy kat B.

To oferujemy

  • Umowa o pracę na pełny etat;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Atrakcyjny system wynagrodzenia;
  • Premie motywacyjne;
  • Wszelkie niezbędne narzędzia pracy, w tym samochód służbowy;
  • Praca na terenie województwa lubelskiego.

Texom Sp. z o.o. to polska firma budowlana realizująca roboty budowlane w formule generalnego wykonawstwa w zakresie budownictwa przemysłowego, mieszkaniowego, użyteczności publicznej oraz budynków objętych ochroną konserwatorską.

Obecnie poszukujemy kandydata/ki na stanowisko: Kierownik Budowy / Kierownik Robót.

Kierownik Budowy / Kierownik Robót, lubelskie