Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Grupa Ekoenergia Sp. z o.o.

  • mazowieckie

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad realizacją robót i koordynacją prac na budowie, przekazywanie uzgodnień technicznych

  • Kontrola procesu budowy w zakresie jakości, terminowości i przestrzegania przepisów BHP, rentowności prac

  • Zarzadzanie powierzonymi zasobami ludzkimi

  • Raportowanie realizacji robót

  • Prowadzenie bieżącej dokumentacji budowy

  • Rozliczanie robót i uczestnictwo w odbiorach

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku- warunek konieczny

  • Preferowane wykształcenie minimum techniczne kierunkowe

  • Obsługa komputera, obsługa pakietu MS Office- warunek konieczny

  • Samodzielność, komunikatywność

Mile widziane

  • Uprawnienia budowlane do sprawowania samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie

  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku, umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej, znajomość AutoCAD, Norma

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji (uprawnienia budowlane)

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia pracy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Pracę w przyjaznym i zaangażowanym zespole

  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

Grupa Ekoenergia – Generalny Wykonawca inwestycji z zakresu:

1. budownictwa pasywnego i energooszczędnego,

2. budownictwa kubaturowego,

3. modernizacji obiektów medycznych,

4. energetyki przemysłowej.

W swoich realizacjach stawiamy na ekologię, dlatego też wykorzystujemy odnawialne źródła energii dla poprawy efektywności energetycznej budynków.

Posiadamy 15letnie doświadczenie w branży – śmiało mówimy o sobie, że jesteśmy ekspertem w zakresie budownictwa.

Misją naszej firmy jest stworzenie wspólnie lepszego jutra dla następnych pokoleń, i tak właśnie działa w sektorze budowlanym Grupa Ekoenergia.

Specjalizujemy się w stosowaniu nowoczesnych, wysoce zaawansowanych technicznie rozwiązań instalacyjnych, energooszczędnych i ekologicznych z wykorzystaniem OZE. Dzięki naszej pracy budynki uzyskują wysokie efekty oszczędności cieplnej oraz ekonomicznej, w efekcie czego zapotrzebowanie obiektu na energię cieplną zmniejsza się radykalnie.

Spółka pozyskuje większość realizacji na rynku zamówień publicznych, wśród których dominują zadania obejmujące budownictwo pasywne, kubaturowe oraz modernizacje cieplne obiektów użyteczności publicznej, w tym obiektów medycznych.

Wierzymy, że w Grupie siła, dlatego też w naszej codziennej pracy stawiamy na ludzi, współpracę i partnerstwo w drodze po lepsze – ekologiczne jutro naszego otoczenia.

Przewiń do profilu firmy