Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Kierownik Budowy/Kierownik Robót

ATP BUILDING sp. z o.o.O firmie

  • Pruszków, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 10 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Kierownik

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom rynku budownictwa w Polsce postanowiliśmy otworzyć nową Spółkę pod nazwą ATP Building. Nasze dotychczasowe doświadczenie w branży budowlanej pozwala nam podejmować nowe wyzwania i realizować ciekawe projekty.

Jeśli chcesz dołączyć do nowo budowanego zespołu i być częścią ciekawego projektu, APLIKUJ  już dziś!

Opis stanowiska:

  • Koordynowanie pracy podwykonawców,
  • Nadzór i kontrola budżetu budowy oraz zadań realizowanych przez podwykonawców,
  • Prowadzenie dokumentacji budowy,
  • Zamawianie materiałów budowlanych,
  • Kontrola przestrzegania przepisów BHP i Prawa Budowlanego,
  • Organizacja prac budowlanych zgodnie z warunkami kontraktu, ich harmonogramem oraz specyfikacją techniczną,
  • Koordynacja inwestycji na terenie całego kraju.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe na kierunku budownictwo lub pokrewnym,
  • Uprawnienia konstrukcyjno- budowlane lub sanitarne (budowa obiektów przemysłowych i kubaturowych),
  • Minimum 2-letnie doświadczenie na stanowisku Kierownika Budowy/ Kierownika Robót,
  • Umiejętność czytania i analizowania dokumentacji technicznej,
  • Znajomość programu AutoCad,
  • Znajomość pakietu MS Office,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Umiejętność pracy w zespole oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Zaangażowanie, odpowiedzialność, dyspozycyjność i mobilność.

Mile widziane:

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B1/B2,
  • Znajomość programu do wykonywania kosztorysu.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w formie Umowy o pracę lub B2B,
  • Niezbędne narzędzia do pracy (telefon, laptop, samochód),
  • Atrakcyjne wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Zdobywanie doświadczenia w realizacji projektów dla różnych branż przemysłowych.

Do CV prosimy dołączyć poniższą klauzulę:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ATP Building w celu prowadzenia rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko.

Ogłoszenie archiwalne