Oferta pracy

Kierownik Budowy/Kierownik Robót

F.B.I. TASBUD S.A.O firmie

  • Sopot

    Sopot, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 18 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • kierownik / koordynator

Twój zakres obowiązków

  • organizacja oraz nadzór budowy zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego, polskimi normami, zasadami BHP i ppoż.,

  • stałe kontrolowanie prowadzonych robót pod względem zgodności z projektem, harmonogramem, dokumentacją techniczną i budżetem,

  • współpraca z inwestorem, projektantami, inspektorami nadzoru oraz innymi osobami uczestniczącymi w procesie budowlanym,

  • analizowanie dokumentacji technicznej pod kątem materiałowym,

  • prowadzenie dokumentacji budowy,

  • nadzorowanie pracowników własnych oraz robót podwykonawców pod względem zgodności z umową, harmonogramami, przepisami BHP i ppoż,

  • rozliczanie podwykonawców z wykonanych robót,

  • składanie zamówień materiałów budowlanych i zarzadzanie ich dostawami.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne,

  • uprawnienia budowlane bez ograniczeń i przynależność do OIIB,

  • minimum roczne doświadczenie w samodzielnym prowadzeniu budów,

  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Excel, MS Word, MS Project),

  • umiejętność negocjowania,

  • umiejętność współpracy z Podwykonawcami,

  • samodzielność oraz umiejętność szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów,

  • komunikatywność, sumienność, punktualność,

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej i zespołu podległych pracowników.

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i zagranicznym,

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji,

  • prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie grupowe,

  • pracę w dynamicznym środowisku pracy i przyjaznym zespole.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • fundusz oszczędnościowo-inwestycyjny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • parking dla pracowników

  • możliwość uzyskania uprawnień

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • niezbędne narzędzia do pracy