Oferta pracy

Kierownik Budowy / Kierownik Robót

Klient Pracuj.plO firmie

  • Szczecin

    Szczecin, zachodniopomorskie
  • Ogłoszenie wygasło 2 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie budowy w sposób zgodny z wiedzą i sztuką budowlaną, prawem budowlanym oraz obowiązujących przepisów BHP.

  • Bezpośredni nadzór realizacji robót w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną, harmonogramy i plany organizacji robót.

  • Współpraca z Inwestorem, projektantami, podwykonawcami oraz raportowanie postępu prac.

  • Koordynowanie prac budowlanych w tym udziału w odbiorach prac i rozliczeń podwykonawców.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe, budowlan.

  • Posiadanie uprawnień do kierowania robotami budowlanymi bez ograniczeń w specjalności konstrukcyjno-budowlanej.

  • Mobilności i dyspozycyjności.

  • Znajomości MS Office i AutoCad.

  • Szukamy osób ambitnych, lubiących wyzwania i chcących się rozwijać.

Mile widziane

  • dobra znajomość języka angielskiego.

To oferujemy

  • Samodzielną pracę w stabilnej firmie z wieloletnim doświadczeniem.

  • Możliwość zdobycia doświadczenia przy realizacji pasjonujących projektów oraz rozwoju zawodowego.

  • Pracę w profesjonalnym i zaangażowanym zespole.

  • Dodatkowe benefity takiej jak: ubezpieczenie grupowe na życie i prywatną opiekę medyczną.

  • Niezbędne narzędzia do pracy oraz stabilność zatrudnienia.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie